Leczenie otyłości - Centrum leczenia w Rzeszowie

Leczenie otyłości - Centrum leczenia w Rzeszowie

Zapraszamy do naszego Centrum Leczenia Otyłości w Rzeszowie, które prowadzone jest zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych pacjentów. Otyłość jest problemem, który obecnie dotyka dużą część społeczeństwa. Nadwaga powoduje nie tylko problemy z samopoczuciem, niską samoocenę i kompleksy, ale też różnego rodzaju choroby. Zbyt duża ilość kilogramów wpływa na choroby stawów, kręgosłupa, a także wysokie ciśnienie i poziom cholesterolu we krwi.

Czynniki te mogą prowadzić do poważnych dolegliwości. Narażone są na nie niestety nie tylko dorośli, którzy mają nadwagę, ale też dzieci i młodzież. Czasami od najmłodszych lat prowadzą nieodpowiedni tryb życia, zarówno pod względem diety, jak i aktywności fizycznej. Przez to wiele dzieci wchodzi w dorosłe życie z nadwagą, z którą zmaga się później przez wiele lat. 

Podkarpackie Centrum Leczenia Otyłości Pro-Familia powstało po to, by leczyć nadwagę u dzieci i dorosłych. Nasi profesjonaliści doradzają pacjentom z Rzeszowa jak schudnąć i cieszyć się znów dobrym zdrowiem i wyższym standardem życia. Zatrudniamy wielu lekarzy specjalistów, dietetyków, instruktorów sportu i rehabilitantów. Każdego z pacjentów traktujemy indywidualnie dopasowując dietę, treningi oraz wsparcie psychologa do jego potrzeb. Oferujemy bezpieczne odchudzanie w Rzeszowie, które krok po kroku prowadzi do osiągnięcia celu. Wykorzystujemy również metody chirurgiczne, kiedy stan zdrowia pacjenta wymaga operacji. To ostateczny etap w leczeniu otyłości, jednak niestety w niektórych przypadkach bywa konieczny. Kryterium kwalifikującym do zabiegu jest zazwyczaj wskaźnik masy ciała BMI.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy pomoc specjalistów i wspieramy pacjentów na każdym etapie walki z nadwagą. Nasze Centrum Leczenia Otyłości działa zawsze z korzyścią dla pacjenta. Wspieramy go w drodze do celu i cieszymy się wspólnie z sukcesów. 


Ostatnie komentarze: (1)
Monika

20.03.2019

Podkarpackie Centrum Leczenia Otyłości Pro-Familia posiada kadrę profesjonalnych lekarzy, którzy wiedzą jak należy zadbać o pacjenta aby odchudzanie przyniosło pozytywne efekty. Zostałam potraktowana indywidualnie z życzliwym podejściem. Udzielono mi fachowej pomocy, dzięki której może życie obróciło się o 180 stopni. Została dopasowana mi dieta, trening ze wsparcie instruktorów i rehabilitantów. Przychodnia zapewnia pomoc specjalistów na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecam

Adres IP: **.***.**.111

Skomentuj ośrodek zdrowia:
Ocena za całość:

Zobacz również inne placówki zdrowia

Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!