Małoinwazyjne zabiegi odmładzające

Małoinwazyjne zabiegi odmładzające

Wraz z wiekiem skóra zaczyna tracić na gładkości, jędrności oraz coraz bardziej widoczne są na niej zmarszczki. Skutkiem wymienionych oznak starzenia jest zmniejszona produkcja kolagenu, który jest odpowiedzialny za elastyczność skóry. Ubytki związane ze zmniejszoną ilością kolagenu najczęściej występują u kobiet w rejonie twarzy oraz szyi, co objawia się szczególnym dyskomfortem.

Klinika medycyny estetycznej Warszawa Dr Parda, aby odmłodzić skórę, oferuje zabieg GENESIS Warszawa z wykorzystaniem wielofunkcyjnego lasera naczyniowego. Rewitalizująca terapia laserowa pozwala zredukować drobne zmarszczki, poszerzone pory, a także rumienie i inne defekty estetyczne. Zabieg z wykorzystaniem technologii GENESIS będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które zmagają się z wymienionymi powyżej problemami. Warto wspomnieć, że cykle zabiegowe GENESIS można wykonywać przez cały rok — nawet opalenizna nie jest problemem!

 

Może Cię zainteresują inne informacje połączone z Profesjonalny gabinet medycyny estetycznej Warszawa:

  

Lista stron internetowych Kliniki medycyny estetycznej Gabinet medycyny estetycznej Piaseczno:


Na czym polega zabieg GENESIS?
Terapia fotoodmładzania właśnie to pojęcie kryje się pod terminem zabiegu GENESIS. Zabieg nie wymaga podawania pacjentowi znieczulenia, a po jego przebyciu nie jest potrzebna rekonwalescencja. Krótki zabieg może jedynie zaczerwienić skórę na kilka godzin. GENESIS oferuje natychmiastowy efekt, dzięki czemu może być wykonany nawet przez wielkimi wydarzeniami, kiedy chcemy poprawić wygląd skóry twarzy. Szybkie impulsy rozgrzewają górną warstwę skóry i pobudzają fibroblasty, co pobudza do produkcji kolagenu. Dzięki takiemu działaniu skóra jest rewitalizowana oraz regenerowana. Podczas trwania zabiegu pacjent może odczuwać na twarzy lekkie ciepło. Po zabiegu zaleca stosować się delikatne kosmetyki do mycia, a także krem z filtrem SPF50. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób z chorobami skóry, infekcjami, a także osób przyjmujących leki fotouczulające.

Ostatnie komentarze: (1)
Marta

17.07.2022

Potrzebuje opinii o takim zabiegu

Adres IP: **.***.**.111

Skomentuj ośrodek zdrowia:
Ocena za całość:

Zobacz również inne placówki zdrowia