Wolumetria twarzy

Decydując się na poważną ingerencję w nasz wygląd, warto dokładnie rozważyć wszelkie za i przeciw. Być może nie warto narażać swojego zdrowia na komplikacje pooperacyjne, jeśli istnieją sposoby na osiągnięcie podobnego efektu bez użycia skalpela. Przykładem takiego typu zabiegu jest wolumetria, która polega na modelowaniu twarzy bez ingerencji chirurgicznej, jedynie za pomocą naturalnych składników.

Zabieg wolumetrii polega na wprowadzeniu preparatu na bazie kwasu hialuronowego w miejsca, w których ubytek tkanki tłuszczowej jest największy. Zwiększa on objętość tkanek miękkich i tym samym daje efekt wypełnienia policzków, podbródka, czy też innego obszaru twarzy. Zabieg daje całkowicie naturalny efekt, dzięki któremu twarz nie sprawia wrażenia zapadniętej lub zmęczonej. Wskazaniami do zabiegu wolumetrii są między innymi zapadnięte policzki, cienie pod oczami, zwiotczała skóra, czy też duża ilość bruzd. Zabieg pomaga poprawić owal twarzy, spłycić zmarszczki, nawilżyć skórę oraz wymodelować wybrane obszary twarzy.
Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego skóra staje się bardziej nawilżona, odżywiona, a co za tym idzie zyskuje młody, wypoczęty wyraz, a zwiotczała i pozbawiona elastyczności skóra odchodzi w zapomnienie. Na korzyść zabiegu wpływa mała inwazyjność zabiegu, dzięki której nie wymaga on rezygnacji z codziennej aktywności, a skóra nie potrzebuje wiele czasu na regenerację. Nie jest on także bolesny, choć może powodować pewien dyskomfort.

Efekty widoczne są natychmiastowo i mogą utrzymać się nawet do osiemnastu miesięcy, dzięki czemu nie ma konieczności powtarzania zabiegu. Co więcej, można go wykonywać u osób w każdym wieku, gdyż ryzyko powikłań jest niewielkie. Mogą więc z niego korzystać zarówno osoby starsze, które mają problem z utratą elastyczności skóry, a także młodsze, które pragną w jakiś sposób wymodelować twarz. Zabieg można także wykonywać na dłoniach, które, jako najczęściej odsłaniane części ciała, najprędzej ukazują nasz wiek. Dzięki niemu można uzyskać efekt wypełnienia oraz nawilżenia skóry.

Biorąc pod uwagę fakt, że nasza skóra zaczyna pokazywać pierwsze oznaki starzenia nawet w wieku dwudziestu lat, warto zastanowić się nad sposobem powstrzymania tych nieuchronnych zmian. Osobom chcącym poprawić co nieco w swojej urodzie bez konieczności poddawania się operacji medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw. Zabiegi takie, jak wolumetria, to natychmiastowy efekt bez nadmiernej ingerencji w organizm. 

 

Ostatnie komentarze: (2)
Łukasz

21.05.2019

Pracuje przed kamerą i miałem kompleks co do swojej urody dlatego zdecydowałem się na wolumetrię. Jestem mężczyzną i jak widać można. Bardzo fajny efekt uzyskany kwasem hialuronowym.

Adres IP: **.***.**.111

Gosia

21.05.2019

Korzystałam z wolumetrii twarzy lifting V. w końcu mam ładne rysy twarzy jestem naprawdę zadoowolona, że z brzydkiego kaczątka stałam się pięknym łabędziem :)

Adres IP: **.***.**.111

Skomentuj ośrodek zdrowia:
Ocena za całość:

Zobacz również inne placówki zdrowia

Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!
Oceń pierwszy
i pomóż innym!